Aktualności

Standaryzacja B2B

Niezwykle miło nam poinformować, iż z sukcesem zakończyliśmy realizację projektu pt. „Ustandaryzowanie procesów elektronicznej wymiany danych z Partnerami poprzez zastosowanie modułowego systemu B2B przez Sono-Expert Sp. z o.o..”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.
Projekt pozwolił na wdrożenie automatycznej komunikacji oraz uruchomienie elektronicznej wymiany dokumentów zgodnie z wymaganiami, standardami i potrzebami naszych Partnerów biznesowych.

 

Dotacje unijne

Sono-Expert Sp. z o.o.  realizuje obecnie projekt pn. „Inwestycje w innowacyjny sprzęt medyczny spółki SONO EXPERT sp z o.o.”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2007-2013,działanie 1.2.

W związku z przyznaniem dotacji unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 tytuł projektu  “Inwestycje w innowacyjny sprzęt medyczny spólki Sono-Expert Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim” Nabyliśmy przenośny system  ergospirometryczny do badań wysiłkowych CORTEX oraz przenośny aparat usg philips CX50

W ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

” Zakup sprzetu medycznego niezbędnego do rozwoju działalności firmy Sono-Expert Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim ” nabyliśmy aparat USG Philips HD 15 oraz laser Asclepion Quadrostar +

 

nss.jpg arp.jpg logo ue.jpg

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Euroson 2009

W dniach 6-8 grudnia 2009 w Edynburgu odbyła się konferencja medyczna poświęcona ultrasonografiiEuroson 2009 oraz coroczne spotkanie Brytyjskiego Stowarzyszenia Ultrasonografii (BMUS).

Wydarzeniom tym towarzyszyły międzynarodowe targi medyczne, gdzie zaprezentowane zostały najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w badaniach ultrasonograficznych. Dzięki dotacjom unijnymprzekazanym przez Agencję Rozwoju Pomorza SonoExpert zaprezentowało także swoją ofertę medyczną.Podczas targów promowaliśmy region trójmiejski, nawiazaliśmy również wiele
kontaktów biznesowych.

nss.jpg arp.jpg logo ue.jpg

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Nowa strona internetowa

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy nową stronę internetową, na której mogą Państwo zapoznać się szczgółowo z zakresem badań i usług medycznych świadczonych w naszej Klinice. Zapraszamy także do rejestracji on-line. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza nasz personel skontaktuje się z Państwem w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.

nss.jpg arp.jpg logo ue.jpg

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.